Blíží se konec roku a ja se snažím alespoň na pár hodin dostat k vodě. Nástrahy prezentuji tak, aby byly co nejaktraktivnejší .Voda je již hodně studená. Má pod 5 stupňů. 

K vodě vezu Extasy a KrillBerry .Místo ani nepřekrmuji ,ale předem si dělám pva .Je podvečer a  dostávám se k vodě na pár hodin.Nahazuji pruty do vody.Je chladno a  schovávám se do auta. Čtu si zprávy od vody a sleduji videa ,když v tom mě vyruší zvuk příposlechu .Po krátké zdolavačce podebírám šupíka kolem 13kg ,který vzal kuličku extáze s 14mm plovkou stejné příchuťě.

Jsem spokojený a odjíždím domů.Další výpravu plánuji po Štědrém dni .Teplota na prosinec je velmi přijemná. Nahazuji pruty opět i s pva, kde mám rozdrcené boilii .Zhruba po hodině vytahuji malého lysce kolem 5kg .Ještě dokrmím hrstí kuliček KrillBerry . Mám další záběr a ryba zdá se být větší .Po chvilce podebírám zhruba 11kg šupíka ,který se nechal zlákat na 18mm kuličku KrillBerry s 14 mm plovkou. Je  25.12 podvečer a já odjiždím spokojený domů do tepla. Tím pro mě končí i sezóna.

Za Nikl Team – Petr Pudil

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosíme, vložte komentář
Prosíme, vložte své jméno