Zdravím všechny rybáře a zejména fanoušky, zákazníky naší společnosti Tropic Liberec.

Rád bych vám touto formou zatím jen v rychlosti nastínil naše úspěšné tažení Světovými rybářskými hrami v Jihoafrické Republice, jejímiž součástí bylo další oficiální mistrovství světa v lovu ryb přívlačí na umělé nástrahy z lodě, konané na jezeře Loskopdam, nedaleko Johannesburgu. Se svým parťákem Jakubem Kolářem, jsme měli nelehký úkol, a to obhájit naše loňské vítězství na předchozím mistrovství světa, kterého jsem dosáhli v Anglii na jezeře Rutland Water.

Rozdíl oproti jiným ročníkům, byl tentokrát nejen v tropičtějším prostředím a vzdálenější destinaci, ale zejména ve zde lovených a v závodě bodovaných rybích druzích, se kterými jsme doposud neměli žádné zkušenosti. Proto jsme se již před odletem, zaměřili na studium lovu těchto rybích druhů a sháněli info kde to jen šlo.

Každopádně před odletem, nikdo z naší české reprezentace ve složení: Trenér Josef Zahrádka, Asistent Petr Kubíče a Jana Kubíčová, Závodníci: Jan Hubka, Jakub Kolář, David a Tomáš Koudelkovi, Náhradníci: Tomáš Jírovec, František Čáha , Tonda Pácal a Rudolf Stonawski, ani nedoufal, že by jsme v tak těžké, světové konkurenci a v absolutně neznámém prostředí, vůbec mohli dosáhnout na nějaké medaile. Přes to, jsme neházeli flintu do žita a jak do příprav, tak dvoudenního tréninku před závodem jsme šli naplno a plni elánu i optimismu. Již v tréningu se nám podařilo nachytat slušné množství krásných Black Bassů a postavit z našich omezených, minimálních, přes to cenných zkušeností funkční a efektivní taktiku do prvního dne závodu.

Kombinací všech různých faktorů, se nám jako teamu povedlo něco neuvěřitelného, když jsme z Afriky dovezli prakticky a fakticky všechna nejcennější možná ocenění a obsadili posty absolutně nejvyšší!!! Pro Českou Republiku jsme vybojovali první místo, zlatou medaili, absolutní vítězství v hlavní soutěži Národů!!!! V soutěži jednotlivých posádek, Bratři Koudelkovi taktéž 1. místo, zlatou medaili a my s parťákem Kubou krásné 2. místo, čili medaili stříbrnou. Více a lepších umístěních jsme již dosáhnout nemohli, a na celý náš český, reprezentační team, jsem náležitě hrdý a šťastný, že jsme dokázali společně obhájit náš loňský úspěch v Anglii a udržet tak titul mistrů světa v naší maličké, přes to krásné a úspěšné zemičce, České republice!

Více info v článku, který doufám co nevidět napíši, ale spíše až v průběhu sezony, až všechno náležitě vstřebám a hlavně až na to bude čas…

Honza ,, Carpkiller ‘‘ Hubka

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosíme, vložte komentář
Prosíme, vložte své jméno