Pomalu ale jistě se rozbíhá sezona 2018 a ani já jsem nechtěl zůstat pozadu. Mé první kroky nemohli směřovat v tomto roce nikam jinam jak k mé milované Pálavě a konkrétněji na Novomlýnská jezera která jsou podle mě jednou z nejlepších vod v ČR, navíc je mám přímo pod nosem.

Dostala se ke mně novinka od firmy Carp’R’us a to nové háčky Predator které se budou vyrábět ve velikostech  4, 6 a 8. Pro tuto výpravu jsem se tedy rozhodl otestovat velikost 4, jednak kvůli velkým nástrahám, které budu chytat a pak kvůli překážkám ve vodě kterých je tu více než dost.

Tyto háčky mají prodloužené ostří a malý mikro protihrot, jsou podobné Centurionu ale oproti němu mají delší ramínko což je dobré jelikož je můžete v klidu používat i bez rovnátka a přesto docílíte perfektního vyuhlení pro zásek. Strategie je také jasná jeden prut 2x 24mm Criticals Gigantika a druhý prut x 24mm 3xl + pop-up 18mm 3xl. Když je ryba aktivní a nejde mi o množství záběrů vždy krmím jen 24mm boilie a to po dvou až třech hrstech k montáži.

Za Nikl Team – Radek Zaviačič

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosíme, vložte komentář
Prosíme, vložte své jméno