Ahoj všem opět od vody. Tento můj příběh začal již loni v dubnu, ale o tom se více dovíte v připravovaném článku. Ve chvíli kdy píši tyto řádky, se stále ještě vzpamatovávám z fyzických zdravotních následků skutečně náročných podzimních lovů. Loňská sezóna byla pro mě v určitých ohledech ojedinělá.

Nikdy za 23 let při mé honbě za velkými kapry jsem neprožil tak technicky náročný rybolov. Dá se říci, že více jak 50 % času, který jsem minulou sezonu strávil na rybách, můj rybolov probíhal stylem krmení a nahazování tzv. “na krev”. I přes přípravy a trénink při 1-2 denních lovech, během výprav delších jak 4 dny začali v mém těle ” totálně odcházet” namáhané svalové úpony. Celé toto úsilí ale stálo určitě za to! Dalším důležitým bodem, který stál za mými úspěchy, byla nástraha. Mohu konstatovat, že loňský podzim se jednoznačně nesl v režii boilie Devil Squid. Tolik na úvod.

O tuto vodu jsem se poprvé začal zajímat před pěti lety, ale až v loňské sezoně došli mé cíle naplnění. Výsledky v průběhu roku pro mě byly neuspokojivé, ale všechno jsem si vynahradil během podzimního období. Vrcholem mého snažení byl úlovek bez mála dvacetikilového šupináče. Cíl byl splněn. Velký adrenalin, vystřídala obrovská radost a nestyděl jsem se ani za slzy štěstí. Již teď vím, že v letošní sezóně 2018 se sem mám proč vracet, abych se pokusil pokořit metu 20 kg.

Za Mivardi Tým Jarda Dufek

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosíme, vložte komentář
Prosíme, vložte své jméno