V polovině září jsem se konečně dostal opět k říčnímu lovu a to co se odehrávalo hned první dny asi na do smrti nezapomenu. Vybavený Scopex-Squidem, jsem měl v plánu po pracovní vycházky s tím, že přespím u vody a ráno pojedu do práce.

Hned první večer dostávám záběr od kapra kolem 70cm do půlnoci ještě jeden, ale ryba bohužel padá. Ráno mě budí další záběr, no vlastně budí…… vstal jsem sám a vidím, že prut byl odtažený úplně na opačnou stranu než jsem ho původně položil. Kapr tam ještě byl a měl opět přes 70 cm. Těsně před odjezdem do práce se roztáčí cívka po čtvrté a tentokrát podebírám nádherného lysce s váhou 11,3kg. V práci nemůžu dočkat konce a netrpělivé ujíždím opět k vodě. Odehrají se neskutečné věci. V noci přichází záběr od krásného torpéda kterému navážím 12,5 kg. Nad ránem přichází zběsilá jízda a po dlouhém souboji podeberu krásně stavěného šupíka, který vážil 14,75kg. A když už si myslím, že to nemůže být lepší tak těsně před odjezdím do práce přichází třetí záběr a na konci je 13 kg šupík.

Neskutečná přesnočka!!! Všechny ryby jsem přelstil buď na boosterovaný scopex-squid nebo máčený v esenci stejné příchutě. Po práci opět uháním k vodě, bohužel tuto noc už nedostávám záběr a s blížícím se víkendem nechávám místo odpočinout a těším se až se sem opět po neděli vrátím.

Za Nikl team – Michal”Majkl” Skalka

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosíme, vložte komentář
Prosíme, vložte své jméno